Про Нас

Вітаємо Вас на сайті некомерційної їнформаційно-музичної онлайн радіостанції Rock FM Україна.

Основу музичного ефіру складають кращі зразки західної рок-музики, починаючи від далеких 60-х до більш близьких 90-х років, а також представники сучасної рок-культури.

Rock FM Україна – радіостанція, на онлайн хвилях якої звучать композиції, перевірені часом і випробувані на актуальність не одним поколінням. Ми не прагнемо міняти або ламати рамки усталених традицій рок-культури, швидше навпаки, Rock FM Україна – це радіо, яке власним прикладом доводить, що РОК ЖИВИЙ, і непорушним є те, що створювалося його героями, які в даний час стали легендою.

В ефірі “Rock FM Україна” можна почути такі легендарні групи, як Doors, Beatles, AC/DC, Deep Purple, U2, Led Zeppelin, The Rolling Stones та інші.

Крім музики в ефірі радіостанції слухайте актуальні інформаційно-розважальні рубрики.
Рок ФМ Україна потребує Вашої підтримки. І ви можете нам допомогти.
Це дасть нам можливість присвятити свій час та енергію, щоб зробити Rock FM Україна кращою рок-станцією, зберігати її від перенасичення реклами, та допоможе платити за трафік, обладнання, послуги, та все інше, що необхідно для того, щоб утримувати радіо в інтернет мережі.

Ми прийняли рішення звернутися до кожного, хто слухає, читає чи якось бере участь в житті Онлайн Радіо «Rock FM Україна». Будь-який з радіослухачів може пожертвувати ту суму, яку вважає за потрібне. Це справа суто добровільна. Ми будемо раді будь-якій підтримці.
5167 9856 9029 6496
Отримувач: Скворцов Денис Анатолійович

Всі кошти, отримані цим шляхом, підуть на витрати, необхідні для збереження та розвитку Онлайн Радіо «Rock FM Україна», як то оплата радіо-хостингу, (можливий) перехід на більш надійний хостинг сайту, а також запис нових (професійних) джинглів (одяг радіостанції).
Ви завжди можете надати нам допомогу, переглядаючи наші записи на нашій сторінці в Facebook, Вконтакті, Google+.
Також ви дуже сильно допоможете нам, якщо розкажете про нашу радіостанцію своїм друзям і знайомим. Або просто розмістите будь-який запис на своїй сторінці про Rock FM Україна.

Заздалегідь Дякуємо Всім.