Найвпливовіша метал-група планети Helloween їде в Київ!

43

В столиці з єдиним концертом вперше за багато років колектив виступить в оригінальному складі.

На початку весни наступного року: 9 квітня 2018 року українські фани приєднуються до всесвітнього свята Pumpkins United на рідній землі. Михаель Киске и Кай Хансен знову вийдуть на сцену разом з Helloween і воскресять оригінальний состав групи. Вайкат, Киске, Хансен і Гросскопф грають всю класику Helloween наживо в спільному турі. Ви побачите Енді та Міха на вокалі, Кая, Вейкі та Сашу на гітарах, Маркуса та Дени в ритм-секціях!

Helloween є одними з найвідданіших представниками металу з Німеччини, і вважаються засновниками німецького melodic speed metal. Як хрещені батьки цього жанру, вони стали одним з найбільш впливових метал-колективів планети.

За свою кар’єру, Helloween виступали хедлайнерами для більш ніж півмільйонної аудиторії фанів на численних мета-фестивалях у всьому світі, серед яких: Rock In Rio, Loudpark, Wacken, Woodstock.
Група здійснила масштабні світові тури в компанії Iron Maiden, Black Sabbath, Dio, Slayer і Ozzy Osbourne. Helloween грали на острові Борнео, Манаус (Бразилія), і навіть на висоті 10600 футів, в самій високій столиці світу – місті Ла Пас в Болівіі. Феєричне шоу групи на фестивалі Monsters Of Rock в 1988 році в Замку Донінгтон перед більш ніж 100 тисячами металістів,і був настільки ж пам’ятним, скільки і широкомасштабним «MTV Headbanger`s Ball Tour» по США, разом з Anthrax і Exodus.

Вони випустили 15 студійних та 3 «живих» альбоми, продали більше 8 млн дисків, і заробили 14 золотих і 6 платинових нагород.

В 2015 році народилась ідея Pumpkins United. Ювілейне видання, а також гастролі з Каєм Хансеном змусили групу усвідомити, що їх історія вимагає продовження. Михаэль Киске описує так: «Грати оригінальну композицію Helloween з Unisonic це було як спалах, але виступ з оригінальним складом і Енді – це буде щось особливе. Час прийшов! ».

Перший концерт в такому складі відбувся 28 жовтня 2017 року Сан-Паулу (Бразилія), після цього Pumpkins відправився по обраним містах Латинської Америки, Європи, Азії та США. Фанів чекає багато сюрпризів та майже 3 години відмінної музики. «У нас вже був прекрасний час в« Hellish Rock Tour Part 1 & 2 », але в цей раз ми його подвоїмо», – каже Кай Хансен. А Маркус Гросскопф додає: «В сет-листі обов’язково будуть пісні, які ми не грали довгий час або взагалі ніколи не виконували».
Оригінальний склад Helloween жадає влаштувати глобальну вечірку, яка буде емоційною і незабутньою, оскільки цей спеціальний світовий тур не є повноцінним возз’єднанням групи, і швидше за все, ніколи не повториться. «Я з нетерпінням чекаю того моменту, коли ми з Міхи вийдемо на одну сцену. Це буде абсолютно неймовірно! », – каже Енді.

Єдиний концерт групи в Україні відбудеться 9 квітня в київському Палаці Спорту! Це унікальна подія, яка увійде в рок-історію нашої країни і назавжди залишиться в пам’яті всіх шанувальників важкого металу!

Квитки можна купити на сайті компанії «Квартал-Концерт».