Тар’я Турунен змусила київських музикантів п’ять років чекати з нею зустрічі

140

У столиці почалися закриті репетиції, приурочені до майбутнього концерту екс-солістки групи Nightwish.

Всього два тижні залишилося до концерту всесвітньо відомої оперної і рок-діви, екс-солістки групи Nightwish Тар’ї Турунен, яка виступить в Києві з єдиним сольним концертом 21 грудня. Зірка номер один в Фінляндії приїжджала в Україну п’ять років тому і змусила скучити по собі численних фанів. Останні готують улюбленій артистці грандіозний флешмоб і з’їжджаються на виступ з усього СНД. Організатори запевняють, що в касах майже не залишилося квитків.

«У мене мороз по шкірі, – зізнався правнук і повний тезка відомого композитора, якому належить управляти оркестром на концерті Тар’ї Турунен. – Ми зіштовхнулись з творчістю цієї артистки, коли грали її композицію в проекті Rock Symphony. Тар’ї не було з нами на сцені. У нас був хор, сольні гітари, в міру сил ми намагалися її замінити, але це було неможливо, нам не вистачало її голосу. Ми закохалися в неї і мріяли про зустріч з нею на протязі останніх п’яти років».

За словами Лисенка, коли їх колектив дізнався, що візьме участь в київському концерті Турунен, радості музикантів не було меж. «Ми вже в передчутті зустрічі … Хоча ця програма не пов’язана з Nightwish, я хочу заспокоїти тих людей, які йдуть на Тарью як на екс-солістку цієї групи. Дух heavy metal – все це є, Тар’я залишається вірна собі, навіть на різдвяних співах. Вона зберігає свій стиль, абсолютно неповторний. Є спокійні, ліричні композиції, але є і такі, де вона згадує про своє рокерске минуле, і це неймовірно», – розповів Микола Лисенко.

Репетиції займають у музикантів до 4 годин на день. Вони намагаються не вчити композиції напам’ять, а відчути сутність музики і енергетику Турунен, щоб на концерті зіграти з нею гармонійно.

Тар’я Турунен – ​​одна з найвідоміших жінок в рок-музиці. Вона знаходиться в п’ятірці кращих академічних вокалісток світу. Британський журнал The Sun нарівні з Мадонною назвав Тар’ю однією з 50 жінок, які за життя стали безсмертними завдяки своєму внеску в музику.

Квитки можна придбати на сайті компанії “Квартал-Концерт”.