Наші Партнери

Вітаємо Вас на сайті некомерційної рокової онлайн радіостанції Rock FM Україна.
Основу музичного ефіру складають кращі зразки західної рок-музики, починаючи від далеких 60-х до більш близьких 90-х років, а також представники сучасної рок-культури.
 Rock FM Україна – радіостанція, на онлайн хвилях якої звучать композиції, перевірені часом і випробувані на актуальність не одним поколінням. Ми не прагнемо змінювати або ламати рамки усталених традицій рок-культури, швидше навпаки, Rock FM Україна – це радіо, яке власним прикладом доводить, що РОК ЖИВИЙ, і непорушним є те, що створювалося його героями, які в даний час стали легендою.

В ефірі “Rock FM Україна” можна почути такі легендарні групи, як ZZ Top, The Beatles, Queen, AC/DC, Deep Purple, U2, Ozzy Osbourne, Pink Floyd, Rainbow, Nirvana, The Rolling Stones, Metallica та інші.

Слідкуйте за нами в соціальних мережах: Facebook, Вконтакті, Twitter, Google+

З приводу партнерства пишіть на електронну пошту roksradio@gmail.com

Daily Metal – інтернет журнал тяжкої музики

Heavy Metal is Dead????? Fuck, no! Якщо ви з цим згодні, то лайкайте сторінку і розкажіть про неї своїм друзям. Що їм із цього буде? Найцікавіші новини рок і Metal музики, свіжі інтерв’ю, звіти з концертів і купа іншого!

U-Bear – Портал Українського Андеграунду

Портал Українського АндеграундуU-Bear – це інтернет-портал про українську андеграунд-музику. Головним покликанням нашої команди і концепцією нашого проекту є розвиток справжньої української музики на теренах України та пропагування музичного самовираження.
Underground Bear є інтернет-виданням про український андерграунд та важку сцену в цілому. Ми позиціонуємо себе як виключно україномовний проект, ціллю якого є пропагування та розвиток underground-культури в Україні.

Интернет-Магазин “Абсолют-Логистик

Абсолютно все напитки к Вашему столу!
Вы должны это знать!
Услуги, предоставляемые бесплатно :
* Доставка по Киеву (при заказе товара свыше 1000 грн.)
* Расчет количества напитков для проведения мероприятия
*Товары “под заказ” (если в нашем торговом портфеле не окажется излюбленных напитков, то мы их закажем специально для Вас).