Еліс Купер зіграє в телеверсії мюзикла Ісус Христос – Суперзірка. Шоу з’явиться в ефірі NBC на Пасхальне свято 1 квітня 2018 року.

Еліс Купер знову приміряє на себе роль царя Ірода в телевізійній версії мюзиклу Ендрю Ллойда Уеббера і Тіма Райса Ісус Христос – Суперзірка. Режисером фільму виступить п’ятикратний номінант премії Тоні, британський театральний режисер Девід Леві. Продюсерами Jesus Christ Superstar Live! стануть Ендрю Ллойд Веббер, Тім Райс, Марк Платт, кейгени Заданий і Нейл Мерон.

Роберт Грінблатт, голова NBC Entertainment:
Еліс Купер, чия театральність стала легендарною, – ідеальна рок-зірка для виконання ролі Ірода в нашій постановці. Ендрю Ллойд Веббер і Тім Райс написали приголомшливий музичний номер для Ірода, і ми всі чекаємо з нетерпінням, коли Король Шок-Рока зіграє царя Іудеї. Так як кастинг на Суперзірку набирає обертів, ми відчуваємо хвилювання в підготовці цього принципово нового концертного досвіду того, що тривалий час вважається оригінальним рок-мюзиклом.

Сам Купер написав в своєму Twitter:
Схвильований тим, що приєднався до команди @NBC’s #JesusChristSuperstar Live в ролі царя Ірода! Готуйтеся відриватися в цю Великодню Неділю.


Alice Cooper, син пастора, вихований в релігійній сім’ї, вже занурювався в роль Ірода – в 1996 році він виконав вокальну партію Ірода в лондонській версії мюзиклу King Herod’s Song (Try It And See).