Alice Cooper розповів про вихід нової платівки Paranormal і про незвичайний склад музикантів, які працювали над її створенням.

Новий альбом стане 20 сольним дітищем Купера. Для запису альбому, крім постійних учасників однойменної групи, музикант запросив Біллі Гиббонса з ZZ Top і Ларрі Маллина-молодшого з U2. Новий склад здивував Купера не тільки звучанням, але і підходом до створення музики.

За словами музиканта, після того як вони з Малленом домовилися про співпрацю, барабанщик попросив тексти майбутніх пісень. Незвичайне прохання музикант пояснив тим, що він не стільки відбиває ритм, скільки перекладає вірші на барабани.

Іншого іменитого музиканта пісня з нового альбому і зовсім врятувала від застуди. Роздумуючи над тим, хто буде виконувати пісню I’ve Fallen In Love And I Can Not Get Up Купер вирішив, що це буде Біллі Гіббонс і ніхто інший. Після того, як Купер відправив попередній запис пісні гітаристу, він таку відповідь:

У мене грип, але, блін, від цієї пісні мені стає легше.

Записувати інші треки допомагали основні музиканти групи: гітарист Майкл Брюс, басист Денніс Даневей і барабанщик Ніл Сміт.

Назва альбому, як каже Купер, відображає сутність пластинки. Paranormal це не про потойбічні світи, а про те, що альбом буде відрізнятися від попередніх. Музиканти вирішили зіграти те, що їм подобається зараз, і не дотримуватися якогось одного напрямку в музиці.

Однак старожилам в армії фанатів нічого боятися. Купер запевняє, що намагався зробити музику для тих, хто слухав його з самого початку.

Я вирощував собі шанувальників протягом 45 років. Тому зараз я не намагаюся завоювати нових фанатів. Я роблю музику для тих, хто зі мною давно.

З новою програмою музикант виступатиме на протязі всього 2017 року. Розклад концертів можна подивитися на офіційному сайті музиканта.