Alice Cooper оголосив, що відправиться в тур з оригінальним складом групи. Перший такий виступ відбувся навесні цього року в Нешвіллі.

Після звичного відрубування голови на концерті Еліса Купера в Нешвіллі глядачі побачили те, що не відбувалося з 1973 року: оригінальні учасники басист Денніс Данауей, гітарист Майкл Брюс і барабанщик Ніл Сміт об’єдналися на сцені, щоб виконати 5 хітів. В результаті музикантам так сподобалося виступати разом після довгої перерви, що вони вирішили відправитися в тур по Великобританії.

Еліс Купер сказав:
Коли в 1975 році оригінальний склад групи розпався, між музикантами не було неприязні, ми не подавали один проти одного судові позови. Просто наш творчий процес зійшов нанівець. Ми разом вчилися в старшій школі, потім записали п’ять платинових альбомів. Ми ніколи не втрачали одне одного з поля зору, просто кожен пішов своєю дорогою. Ніл, Денніс і я постійно підтримували зв’язок. Майк зник на 10 років, Глен Бакстон помер, що стало для всіх великим ударом. У минулому році Ніл подзвонив мені і сказав: “У мене є дві-три пісні”. Я відповів: “Дуже добре. Принось їх”. Потім він сказав, що Майк десь неподалік, і вони заїхали до мене. Ми тиждень працювали над декількома речами. Потім Денніс подзвонив і сказав: “У мене є дві-три пісні”. Я подумав: “Ей, давайте зробимо це!” Коли ти слухаєш платівку, ці пісні вписуються ідеально.

Було оголошено, що новий альбом Paranormal буде містити дві пісні, складені й записані оригінальним складом. Це Genuine American Girl і You And All Of Your Friends. Реліз нового альбому запланований на 28 липня цього року.

Не байдужі до рок музики Меценати, Інвестори та Рекламодавці ми завжди готові до співпраці та плідного партнерства.
Дзвоніть: +38(066) 392-61-71, або надсилайте листи: roksradio@gmail.com
Ваша матеріальна допомога може полягати в тому, що Ви можете пожертвувати будь-яку суму на розвиток Rock FM Україна.