Alice Cooper оголосив, що відправиться в тур з оригінальним складом групи. Перший такий виступ відбувся навесні цього року в Нешвіллі.

Після звичного відрубування голови на концерті Еліса Купера в Нешвіллі глядачі побачили те, що не відбувалося з 1973 року: оригінальні учасники басист Денніс Данауей, гітарист Майкл Брюс і барабанщик Ніл Сміт об’єдналися на сцені, щоб виконати 5 хітів. В результаті музикантам так сподобалося виступати разом після довгої перерви, що вони вирішили відправитися в тур по Великобританії.

Еліс Купер сказав:
Коли в 1975 році оригінальний склад групи розпався, між музикантами не було неприязні, ми не подавали один проти одного судові позови. Просто наш творчий процес зійшов нанівець. Ми разом вчилися в старшій школі, потім записали п’ять платинових альбомів. Ми ніколи не втрачали одне одного з поля зору, просто кожен пішов своєю дорогою. Ніл, Денніс і я постійно підтримували зв’язок. Майк зник на 10 років, Глен Бакстон помер, що стало для всіх великим ударом. У минулому році Ніл подзвонив мені і сказав: “У мене є дві-три пісні”. Я відповів: “Дуже добре. Принось їх”. Потім він сказав, що Майк десь неподалік, і вони заїхали до мене. Ми тиждень працювали над декількома речами. Потім Денніс подзвонив і сказав: “У мене є дві-три пісні”. Я подумав: “Ей, давайте зробимо це!” Коли ти слухаєш платівку, ці пісні вписуються ідеально.

Було оголошено, що новий альбом Paranormal буде містити дві пісні, складені й записані оригінальним складом. Це Genuine American Girl і You And All Of Your Friends. Реліз нового альбому запланований на 28 липня цього року.