Емі Лі відсудила у 110 Management Inc мільйон доларів

33

Вокалістка Evanescence Емі Лі виграла позов проти колишнього менеджменту, компанії 110 Management Inc. Їй присудили виплату в розмірі одного мільйона доларів, проте більшу частину суми співачці доведеться виплатити адвокатам.

110 Management Inc подали в суд на Емі Лі в минулому році через невиплачені комісійні. Спочатку компанія хотіла відсудити у неї півтора мільйони доларів, але пізніше погодилася знизити суму до 335 тисяч. В результаті розгляду суддя постановив, що 110 Management Inc повинні отримати з Емі тільки 4 863.66 доларів. Але цим справа не закінчилася: в цьому році вокалістка Evanescence виступила зі своїм позовом і зажадала компанію заплатити за послуги адвоката, який захищав її в суді. Справа вона виграла і в результаті отримала куди більше грошей, ніж повинна була виплатити сама.

Емі Лі видадуть 1 036 773.68 доларів, з яких 885 тисяч піде на оплату праці адвокатів, а ще 72 покриють інші витрати, пов’язані з тривалим судовим розглядом.

Зараз Evanescence готуються випустити новий альбом Synthesis, до якого увійдуть нові версії старих пісень групи. Реліз заплановано на 10 листопада. До кінця року колектив виступатиме з гастролями по Північній Америці.