Честер Беннінгтон пояснив нове звучання Linkin Park

181

Учасник гурту Linkin Park Честер Беннінгтон в ефірі радіо The Pulse Of Radio довелося виправдовуватися через критичні відгуки своїх же фанатів. Негативну реакцію у шанувальників викликали опубліковані пісні з нового альбому колективу One More Light. На думку фанатів, останні роботи мають явний ухил до поп-музиці.

Відповідаючи на цей випад Честер Беннінгтон відповідав, що експерименти з музичним напрямком група почала ще до запису свого “важкого” альбому The Hunting Party в 2014. Беннінгтон розповідає, що вже тоді вони почали працювати над сер’йозною поп-музикою. Створюючи композиції, вони часто задавалися питанням: чи можна зіграти це в колобораціі з кимось на кшталт Кеті Перрі або Келлі Кларксон?

Це було щось на зразок перевірки. Куди виведе нас ця затія: чи захочеться нам блювати від усього цього чи ми зможемо відкритися для чого завгодно?

За словами соліста групи, вони пішли на цей ризик ще під час запису свого третього альбому, Minutes To Midnigh. Честер спробував пояснити, що не бачить нічого страшного в подібних експериментах. Колектив сприймає це як творчу стимуляцію.
Беннінгтон поділився і особистими переживаннями, зазначивши, що останні пару років були для нього вкрай важкі і це безумовно відбилося на творчості. Проте, музикант говорить, що саме такий ритм життя і супутні переживання допомагають йому творити

З різних причин, я відчуваю себе комфортно, перебуваючи в незручних ситуаціях. Вони мені не подобаються, я не люблю мучиться через чогось, але з якоїсь причини, мене тягне до цього … Я відчуваю себе більш комфортно опинившись в хаосі або в якийсь паскудної ситуації, тому що я звик до цього.

Дата виходу нового альбому One More Light – 19 травня. Однак вже зараз в мережі опубліковані дві пісні з трек-листа пластинки. Одна з них, Heavy, була написана в співавторстві з поп-композитором Емілі Райт і записана з вокалом Кіарі Саултерс.
На підтримку нового альбому Linkin Park вже відкрили бронь квитків на концерти в Латинській Америці, Європі та Азії. Про концерти в Північній Америці поки нічого не чутно.