Black Sabbath випустять документальний фільм

98

Протягом останнього туру Black Sabbath відіграли 81 концерт в Північній і Південній Америці, Європі, Австралії та Новій Зеландії, і закінчили його виступом у рідному Бірмінгемі в лютому. Тепер вони готують документальний фільм про це турне.

NBC News повідомляють, що Айоммі знаходиться в “процесі мікшування звуку заключних шоу Sabbath в Бірмінгемі для можливого концертного альбому”.

Гітарист додає:

Ми будемо робити документальний фільм. Моя робота в даний момент полягає в тому, щоб прослухати те, що ми зробили.

Айоммі також говорить про склад хору, з яким він працював над композицією How Good It Is (Наскільки Це Добре), яку він написав для Бірмінгемського Собору.

Він розповів про неї:

Це дійсно не має нічого спільного з релігією. Я не дотримуюся ніяких релігійних течій … фанатично. Мені здалося, що слід зробити добру річ. Було приємно працювати з хором і зробити хоч щось для нашого міста. Я насолоджуюся виконанням тих викликів, які більшість людей не очікувало від мене.

Я відбираю у голові те, що можливо буде в композиції. Я знав, що нічого не напишу важкими рифами – ідея полягала в тому, щоб зробити її запис в соборі. Я написав листа з ідеєю, послав священику, і вона йому дійсно сподобалася.

Минулого тижня басист Black Sabbath Гізер Батлер повідомив, що група планувала записати блюзовий альбом як продовження платівки “13” – але їх великі заключні гастрольні плани їм “завадили”.

Він сказав:

Знадобилося б десь два або три роки, щоб зробити все правильно, і ми не знали, чи будемо ми до цього часу разом, таким чином, було б краще спочатку завершити фінальний тур, а потім, можливо, ми запишемо блюзовий альбом.

Тоні Айоммі також говорив про те, що Black Sabbath можливо запишуть новий альбом після прощального туру. Крім того, він висловив припущення про те, що колектив може продовжити давати виступи поза цілісних турне.