Bon Jovi переможці фан-голосування за введення до Зали Слави Рок-н-Роллу

75

Завершилося фанатське голосування за номінантів на включення в Зал Слави Рок-н-Роллу. Першу позицію в списку з впевненим відривом займають Bon Jovi.

Bon Jovi очолювали цей чарт з самого початку. На момент завершення голосування у них в скарбничці було 1 162 146 голосів. Вони є єдиною групою, за яку проголосувало більше мільйона чоловік. Слідом за ними в списку опинилися Moody Blues, Dire Straits, The Cars і Judas Priest. Depeche Mode опинились на 9 місці, Radiohead посіли лише 12-е місце, а Rage Against The Machine відразу за ними – на 13.

За правилами Залу Слави ті виконавці, які увійшли до п’ятірки переможців у результаті фанатського голосування, отримують додатковий бал. Він приплюсовується до балів, отриманих в ході голосування артистів, істориків музики і представників індустрії. Перемога в голосуванні фанатів не означає, що група неодмінно буде введена в Зал Слави, однак, як зазначає Blabbermouth, найчастіше саме так і відбувається.

Фінальний список артистів, які будуть введені в Зал Слави Рок-н-Ролла в 2018 році, стане відомий 13 грудня. Його опублікують на офіційній сторінці Залу на Facebook. Сама церемонія введення відбудеться 14 квітня в Клівленді і транслюватиметься на НВО.