Брайан Мей розповів про роботу над байопіком про Фредді Меркьюрі

106

Гітарист Queen Брайан Мей каже, що вони разом з Роджером Тейлором так довго працювали над байопіком про Фредді Меркьюрі, оскільки це їх єдина можливість зробити все належним чином.

З самого початку зйомок, з 2009 року, проект Богемської Рапсодії постійно стикався з серією затримок з вини акторів, сценаристів і режисерів. Після чергової зміни директора на початку цього місяця вихід картини намічений на 25 грудня 2018 року.

Брайан Мей розповідає:
Ми, нарешті, бачимо плоди нашої роботи, хоча я не хочу про це занадто багато говорити. Вісім років ми працювали над тим, щоб зрушити з мертвої точки. Роджер і я – в деякій мірі проти нашої волі – все це час були затягнуті в проект. Але, нарешті, ми знайшли правильного режисера і написали правильний сценарій, і ми дуже задоволені. Ми як ніхто розуміємо, що нам дано один шанс, і якщо ми цього не зробимо, то хтось інший зробить це погано.

Говорячи про Фредді, Мей зауважив:
Ми не хочемо представляти його у фільмі якимось нереальним людиною. Як у всіх нас, у нього були його хороші сторони і не дуже. І в певному сенсі це надає йому якості супергероя. Я думаю, що якщо ми правильно все зробимо, люди знову усвідомлюють, яким великою людиною був Фредді.

Фільм Богемська Рапсодія охоплює етапи кар’єри Queen з ранніх днів до свого знакового виступу на музичному фестивалі Live Aid в 1985 році, за шість років до смерті Меркьюрі.