Стали відомі результати розтину тіла Честера Беннінгтона

41

Фахівці провели токсикологічну експертизу тіла Честера Беннінгтона, який загинув 20 липня.

В організмі Честера Беннінгтона в результаті розтину знайшли алкоголь і наркотичні речовини, як повідомляє таблоїд TMZ.Тим не менше, оновлення, розміщене виданням пізніше, говорить, що зв’язок між причиною смерті і наявністю в організмі речовин не була доведена.

У крові музиканта експерти виявили екстазі. В ході огляду будинку виконавця поліцейські також виявили снодійне на комоді, стакан з алкоголем і порожню пляшку з-під пива.

Вдова Беннінгтона Талінда розповіла, що після того, як в 2006 році Честер зробив спробу, лікар прописав її чоловікові антидепресанти, які Честер не приймав понад рік.

Честер Беннінгтон не залишив передсмертної записки, проте була виявлена ​​написана від його руки автобіографія. Всі його певні активи, в числі яких і пенсійний рахунок, передадуть дружині Беннінгтона Талінде. Решта коштів буде спрямовано в сімейну трастовую компанію Chester And Talinda Bennington Family Trust.

27 жовтня група Linkin Park вперше вийшла на сцену без свого покійного соліста. На згадку про Честера Беннінгтона виступили і інші групи такі, як Blink-182, музиканти System Of A Down, Korn.