Дейв Мастейн підхопив хворобу Лайма

71

Фронтмен треш-метал-групи Megadeth Дейв Мастейн написав в Twitter, що у нього хвороба Лайма, тому йому слід завершити виступи і відправитися додому.

На сторінці свого облікового запису в Twitter Мастейн написав, що не зможе продовжувати участь в гастрольному турі на підтримку альбому Distopia і йому необхідно їхати додому. Через те, що його вкусив кліщ з ферми, він хворів останні кілька місяців і сильно втомився.

Один з фанатів висловив заклопотаність про його здоров’я, на що музикант попросив не хвилюватися про нього, сказав, що у нього все в порядку.

За даними Центру з контролю за захворюваннями, хвороба Лайма передається людям через укуси черноногих кліщів, інфікованих цим вірусом. Симптоми включають в себе лихоманку, головний біль, втому і висип. Лікування зазвичай складається з прийому антибіотиків протягом декількох тижнів, хоча деякі кліщі можуть передавати інші захворювання.

За альбом Dystopia (2016) Megadeth отримали премію Греммі в номінації Краще метал-виконання. Коли музиканти виходили на сцену за премією, стався конфуз – організатори включили пісню Metallica Master Of Puppets. Раніше на цьому тижні вони завершили спільний стадіонний тур з групою Scorpions, який тривав майже місяць. Вони збираються виступити в Чилі, Бразилії та Аргентині з 29 жовтня по 4 листопада. Більш точна інформація доступна на офіційному сайті групи.