Тур пам’яті Девіда Боуї відбудеться в наступному році

15

Колеги і колишні музиканти групи David Bowie організовують тур пам’яті музиканта. Концерти в його честь почнуться на початку наступного року.

Турне, що отримало назву Celebrating David Bowie, буде складатися з 20 шоу. У ньому візьмуть участь Едріан Білями з King Crimson (грав на альбомі Lodger 1979 року і в турі Sound & Vision 1990 року), гітарист Джеррі Леонард (Heathen (2002), Reality (2003) і тур на підтримку обох альбомів), басист туру Let’s Dance / Serious Moonlight Кармін Рохас, Анджело Мур з Fishbone, син Стінга Джо Самнер, співачка з Гватемали Габі Морено і продюсер Анджело Бандіні. Останній і є ініціатором заходу.

Подробиці туру поки що не розголошуються, проте в інтерв’ю Rolling Stone Бандіні розповів, що глядачів чекає багато несподіванок. За його словами, в рамках виступів будуть виконані головні хіти музиканта, а також давно не виконувалися ніким пісні.

Майже відразу після смерті Девіда Боуї відбулося кілька концертів в його честь. У них взяли участь Стінг, Гері Олдман, Перрі Фаррелл, Еван МакГрегор, Саймон Ле Бон, Гевін Россдейл, Корі Тейлор та інші