Девід Гілмор поділився відео з концерту в Помпеях

31

David Gilmour розмістив на офіційному YouTube-каналі черговий фрагмент концертного фільму «Live At Pompeii», до якого увійшли записи двох виступів в Помпеях в липні 2016 року. Фільм був показаний в кінотеатрах у вересні цього року. На цей раз, Гілмор вирішив повернутися не в порожній італійський амфітеатр, як це було в 1971 році з Pink Floyd, коли музиканти грали на руїнах шедевра римської архітектури. На його шоу зібралося дві тисячі глядачів – така кількість зміг вмістити помпейский амфітеатр.

«Не можу пригадати, як довго ми там були – щось близько тижня, напевно. Було дуже спекотно, – Зізнався Гілмор журналу Rolling Stone, згадуючи події майже п’ятдесятирічної давності. – У 2016 році теж було спекотно, але все виглядало по-іншому. У нас з’явилася нормальна аудиторія, це був справжній концерт».

Режисером фільму виступив Гевін Елдер. «Він попросив мене зняти все найкращим чином, щоб фільм вийшов чудовим і епохальним, – розповідає Елдер. – Він хотів, щоб глядачі зрозуміли, наскільки велична ця арена».