Eagles врегулювали судовий конфлікт з готелем Каліфорнія

201

Група Eagles врегулювала конфлікт з власниками мексиканського готелю Todos Santos, які хотіли зареєструвати в патентному відомстві США назва Hotel California. Судовий позов був поданий представниками колективу в минулому році.

Як повідомляє адвокат групи Томас Джіргал, справа була врегульована за угодою сторін, і власники Hotel California Baja LLC відкликали свою заяву з Відомства з патентів і товарних знаків США.

Від власників готелю або їх представників коментарів не надходило.

Готель Todos Santos, розташований в мексиканському штаті Південна Нижня Каліфорнія, відкрився як Hotel California в 1950 році, але після цього кілька разів міняв ім’я, перш ніж нинішні власники відновили оригінальну назву в 2001 році. У позові стверджується, що відтворюючи в своєму готелі пісні Eagles і продаючи товари з символікою групи, власники намагалися ввести постояльців в оману, що готель якось пов’язаний з колективом, і через це могли отримати більші прибутки

Незважаючи на те, що на обкладинці альбому Hotel California була представлена ​​фотографія готелю Beverly Hills, готель з однойменної пісні був метафорою.

Як сказав барабанщик The Eagles Дон Хенлі:
Це пісня про темну вивороті американської мрії і американського достатку, яка нам дуже знайома.

Пісня Hotel California вийшла в 1976 році, отримала Греммі в 1978 році як найкраща пісня року і зайняла 49-е місце в списку 500 кращих пісень усіх часів на думку журналу Rolling Stone.