Evanescence випустили кліп на пісню Imperfection

36

Група Evanescence представила кліп на пісню Imperfection. Трек увійде в четвертий студійний альбом групи під назвою Synthesis, який вийде в світ 10 листопада.

Evanescence, схоже, теж не залишилися байдужими до популярного флешмобу Face Of Depression, і присвятили проблемі боротьби з депресією свою пісню.

Незмінна вокалістка гурту Емі Лі зізналася:
Для мене ця пісня – найважливіша в усьому альбомі. Я довго працювала над текстом, підбираючи слова, адже проблема, яка порушується в пісні, мені не чужа, і тому були сумніви щодо того, як точніше донести те, що я пережила і відчула. У якийсь момент нахлинули емоції, і я просто піддалася течією.
Ця пісня і про тих, кого ми втратили, і про тих, кого могли б програти в боротьбі з депресією і суїцидом. Я співаю від імені покинутого людини, який нібито вічно перебуває в кімнаті очікування. Ця пісня – заклик боротися за життя, благання залишитися в живих.
Кожен день я говорю собі, що головне – не дати страхам взяти верх.
..Нікто з нас не ідеальний. Всі ми недосконалі, і саме маленькі недосконалості роблять нас тими, хто ми є, і ми повинні приймати ці відмінності, адже в них є своя принадність.

Емі додала:
Життя варте того, щоб за нього боротися.
ВИ стоїте того, щоб боротися за себе!

Нагадаємо, що в новий лонгплей гурту увійдуть 16 композицій, перероблених за участю оркестру і електронних музичних інструментів.
Група Evanescence почне гастрольний тур на підтримку платівки вже в грудні.