Foo Fighters запропонували співпрацю Ліаму Галлахеру

90

В одному з інтерв’ю Ліам Галлахер повідомив, що неодноразово отримував повідомлення від Foo Fighters з пропозицією про співпрацю.

На цьому тижні Ліам Галлахер в інтерв’ю кореспонденту NME Джордану Бассетта розповів:
Вони до сих пір мені пишуть. Вони пропонували записати з ними одну пісню, але я не знаю, коли ми зможемо це зробити. На даний момент я дуже зайнятий. Але мені подобаються Foo Fighters. У них багато чудових пісень. Я вважаю, що Дейв Грол і його група дуже талановиті хлопці.

У 2016 році барабанщик групи Foo Fighters Тейлор Хокінс сказав про Ліама наступне:
Цей хлопець демонічний хороший рок співак! Багато людей кажуть, що Фредді Меркьюрі був занадто епатажним, упускаючи той факт, що це саме те, що зробило багатьох виконавцями великими. Днями я дивився документальний фільм про групу Oasis під назвою Supersonic. Там є момент, де Ліам виконував пісню Champagne Supernova. Почувши те, як він співає ти розумієш, що, чорт візьми, це ох…нно!

Восени минулого року на фестивалі Cal Jam 2017 Ліам Галлахер спільно з групою Foo Fighters виконали кавер на пісню групи The Beatles під назвою Come Together. У минулому році на фестивалі Glastonbury Дейв Грол запросив Ліама на сцену для спільного виступу.

Минулого тижня відбулося вручення премії журналу NME. Ліам Галлахер отримав особливу нагороду під назвою Богоподібний.