Джин Сіммонс забанили на каналі Fox News

88

Фронтмен групи Kiss за некоректні і сексистські висловлювання та дії був вигнаний з каналу Fox News і тепер не зможе з’являтися в ефірі.

Джин Сіммонс завжди був частим гостем Fox News і програм Fox Business Network. Цього разу керівництво каналу не стало терпіти його витівки. Як повідомляє The Daily Beast, Сіммонс грубо образив співробітниць компанії, жартував над ними і оголював груди – поводився в дусі свого сценічного героя Демона.

У середу вранці музикант з’явився в шоу Марії Баршеромо Mornings With Maria на каналі Fox. В інтерв’ю Сіммонс розповідав про свою книгу On Power. Спочатку Сіммонс вирішив допомогти Джанис Дін вести прогноз погоди, чим порадував гостей в студії, потім відповів на запитання ведучої про скандал з Харві Вайнштейн наступним чином:
Ідіоти заволоділи божевільним будинком, якщо респектабельні комерційні структури, як ваша, запитують хлопців, які люблять висовувати язик. Ось що я думаю про Харві Вайнштейн.

Також він сказав, що всі чоловіки – козли і в молодості у всіх вирує тестостерон, що він, однак, не відстоює або захищає. Але на цьому Сіммонс не зупинився: він без запрошення проник на нараду співробітників і прокричав «Ей, ципочки, засудіть мене!», Оголив торс, розстебнувши свою червону оксамитову сорочку. Музикант почав жартувати про Майкла Джексона і педофілію, після чого вдарив двох співробітників по голові своєю книгою, коментуючи свої дії тим, що по звуку, який видають їхні голови при ударі, можна судити про їх інтелектуальні здібності.

Після того, як про ситуацію донесли до відома керівника персоналом Кевіна Лорда, було рінято рішення про негайне видворення Сіммонса з будівлі і заборону там з’являтися. У середу ж керівництво компанії вивісило біля входу до офісу в Манхеттені фотографію музиканта з написом «не впускати».
Gene Simmons відповів на звинувачення:
Протягом багатьох років я часто з’являвся в різних програмах Fox News і Fox Business і я відчуваю безмежну повагу до талановитих жінок і чоловіків, які там працюють. При цьому я вважаю, що те, що наводиться, занадто перебільшено і вводить в оману. Мені дуже шкода, що я ненавмисно образив членів команди Fox в процесі візиту.