Не минуло й двох тижнів з подачі заяви Джина Сіммонса, лідера гурту Kiss, в Бюро Патентів про присвоєння собі прав на рокерську «козу». Тепер же музикант вирішив відмовитися від цього.

Вчора, 20 червня Gene Simmons забрав свою заяву, яку подав 9 червня. Адвокат у таких справах Майкл Коен, представник Cohen IP Law Group з Беверлі Хіллс, розповів Los Angeles Times, що отримати патент на знак музиканту було б дуже важко, оскільки він став «узагальненим». Проте, Сіммонс встиг внести необхідну заставу в 275 доларів, прагнучи присудити собі ексклюзивне право використовувати «козу» під час виступів і появ на публіці. Ймовірно, згодом його злякала складність в досягненні цієї мети.

Нагадаємо, раніше Сіммонс стверджував, що ввів «козу» в обіг в 1974 році під час туру Kiss Hotter Than Hell. Однак його заява викликала хвилю обурення у шанувальників року. На думку багатьох, «авторство» цього жесту належить Ронні Джеймсу Діо, з чим басист Kiss не згоден. Вдова Діо в свою чергу висловилася про ситуації, що склалася і зазначила, що «коза» не може належати нікому, а бажання Сіммонса запатентувати його продиктовано лише прагненням грошей.