Гленн Тіптон записував весь матеріал для альбому Judas Priest

237

Вокаліст Judas Priest Роб Хелфорд прокоментував сумніви Кеннета Даунінга. Даунінг вважає, що Гленн Тіптон не виконувати всі партії для нового альбому сам. Гелфорд стверджує, що такі заяви безпідставні.

Колишній гітарист Judas Priest Кеннет Даунінг, розчарований тим, що не отримав запрошення повернутися в групу, вважає, що Гленн Тіптон не міг записати матеріал альбому сам. Після того, як стало відомо про те, що хвороба Тіптон прогресує, і в групі його може замінити продюсер альбому Енді Сніп, Даунінг сказав:

Я не сумніваюся, що його внесок в новий альбом Judas Priest не обмежується продюсуванням.

Гелфорд сприйняв цей вислів як звинувачення в тому, що Сніп записував партії гітари замість Тіптон. Він стверджує, що це необгрунтоване заяву і що він особисто був присутній під час запису і може підтвердити, що альбом – справа рук Тіптон:
Я стверджую, що це не так на тисячу відсотків. Так як я був з Гленном, коли він записував гітарні партії, і він працював дуже і дуже ретельно. Уявіть, ця людина вже 10 років з діагнозом хвороби Паркінсона. Я ніколи не бачив кого-небудь, так відважно долає труднощі – адже кожна пісня для нього – виклик. Але він впорався, послідовно, день за днем.

Нещодавно представники групи повідомили, що у Гленна Тіптон виявлена ​​хвороба Паркінсона. Діагноз музиканту поставили давно, але зараз стан погіршився. 9 березня виходить новий альбом Judas Priest Firepower, потім почнеться тур на його підтримку. Тіптон може пропустити деякі концерти, тому попросив Енді СНиП підміняти його.