Джону Бонему встановлять пам’ятник

49

У данину пам’яті про легендарного барабанщика гурту Led Zeppelin Джона Бонема споруджений пам’ятник в місті, де він народився, – у Реддітчі в Англії. Його відкриють до 70-річчя музиканта, до 31 травня 2018 року.

Сестра музиканта Дебора довгий час боролася за його установку, і днями вона отримала дозвіл міської ради на здійснення задуманого.

В інтерв’ю британському BBC Дебора сказала:
Я в захваті від того, що це вийде зробити в Реддітчі. Ми вже отримали дозвіл, тому я в повному захваті. Ми збираємося зробити блискучий пам’ятник.

Пам’ятник буде відлито з бронзи. За формою – дугоподібний. Його висота – шість футів, ширина – шістнадцять футів, а товщина разом з поглибленою – 4 фути. Загальна вага – 5 515 футів. Фіксований буде на бетонній плиті, навколо неї будуть прибудовані шляхи для створення ефекту бачення на 360 градусів.

Згідно Reddict Advertiser, Фонд пам’яті про Джона Бонема зміг зібрати значну частину коштів для створення пам’ятника, який зробив прославлений британський архітектор Марком Річардсом, саме завдяки пожертвам від приватних осіб. Фонд був створений в 2013 році.

Джон Бонем помер 25 травня 1980 року. Після його смерті гурт Led Zeppelin перестав існувати.