Bon Jovi перервав концерт в Піттсбурзі через біль у горлі

46

Колективу Bon Jovi довелося закінчити концерт в Піттсбурзі раніше ніж треба, оскільки вокаліст Джон Бон Джові порахував, що співає жахливо. За повідомленнями, причиною тому стало застуджене горло музиканта.

Захід проходив 5 квітня на Пі-Пі-Джі Пейнтсіл Арена в Піттсбурзі. Було заявлено, що концерт триватиме дві з половиною години, але група відіграла лише 90 хвилин. Після виконання пісні Runaway вокаліст звернувся до натовпу і прокоментував ситуацію:
Я думаю, що співав сьогодні просто огидно. Я приношу свої вибачення. Ця пісня буде останньою.

Після чого група зіграла свій хіт Livin ‘On A Prayer, який зазвичай виконується в самому кінці програми. Гітарист Філ Х допомагав вокалісту виконувати його партії, але так і не зміг врятувати становище. Повідомляється, що причиною раннього завершення концерту стала недавно перенесена Джоном застуда. В голосі вокаліста були чутні хрипи, а іноді під час виконання пісні він навіть переходив на шепіт.

Рекламний агент музиканта заявив:
Шоу тривало всього півтори години, Джон пояснив це тим, що його здоров’я погіршилося. Незважаючи на застуду, він виклався на повну.

Зараз група перебуває в турне на підтримку нового альбому This House Is Not For Sale, який побачив світ восени минулого року. Найближчим часом Bon Jovi зіграють два концерти в Нью-Йорку. Поки немає будь-якої інформації про скасування цих заходів.