Джош Хомма записав саундтрек до фільму Нізвідки

92

Фронтмен групи Queens Of The Stone Age представив офіційний саундтрек до фільму під назвою З Нізвідки.

На початку цього року Джош Хомма взяв участь в створенні драми турецького сценариста і режисера Фатіха Акіна під назвою Нізвідки. Кінострічка була в числі номінантів на Золоту пальмову гілку 70-го Каннського кінофестивалю. У суботу, 25 листопада, на стрімінг-сервісах був представлений саундтрек до фільму, випущений компанією звукозапису Milan Records.

У кінострічці звучать такі композиції, як Superhero групи Faith No More, Anonymous Club Кортні Баретт, уривок з пісні The Bronze групи Queens Of The Stone Age, а також балада I Know Places шведської співачки Люкке Лі. Джош Хомма поряд з членами групи QOTSA Майклом Шумен і Троєм Ван Левеном створив ніжні і чуттєві фортепіанні і акустичні акорди, які можна почути в зловісної, але в той же час сумної пісні Blood On The Wall.

Раніше в інтерв’ю виданню Variety режисер фільму Фатіх Акін розповів про те, як до створення фільму приєднався Джош Хомма:
Це був великий сюрприз. Коли я працював над сценарієм цієї картини, я постійно слухав музику Queens Of The Stone Age. У мене було відчуття, що це може бути іменна та музика, яку слухала головна героїня. Пісні QOTSA містять в собі щось самознищується, також як і фільм. Я вирішив відправити Джошу ранню версію фільму. Він тут же передзвонив, сказавши, що йому дуже сподобалася картина, і він із задоволенням взяв би учать у роботі над нею. Ми телефонували, можливо, 4-5 разів, відправили в цілому 10 листів один одному, і незабаром у мене вже була на руках музика для фільму. Це був дуже простий, чіткий і швидкий робочий процес.

23 листопада картина вийшла в світовому прокаті. На цьому ж тижні група Queens Of The Stone Age оголосила про грандіозному шоу, яке пройде в Лондоні, в червні 2018 року.