Kiss випускають мобільну гру

45

Виходить пригодницька гра KISS Rock City, доступна в iOS App Store і Google Play. Група поступово і впевнено обплітає своєю павутиною всі сфери життя шанувальників.

Група KISS за всю свою історію встигла прославитися своїми піснями, альбомами, концертними шоу, зовнішнім виглядом, фільмами і книжками. Прийшла черга і мобільних додатків: група випускає нову мобільну гру KISS Rock City. Принцип її такий: гравці можуть модифікувати свого героя по своєму смаку, потім вони проводять його по шляху групи KISS. У гравців буде можливість пройти через виступи від місцевих барів до арен, виконуючи хіти групи і досягаючи їх слави завдяки таланту, діловим якостям і порад від членів групи.

Джин Сіммонс і Пол Стенлі стверджують:
KISS дуже раді, що у співпраці з Sproing можуть принести задоволення KISS Армії і всім поціновувачам ігор такою розважальною грою. Впевнені, вам сподобається!

До речі, це не перше занурення колективу в ігросвіт. У 2000 році світ побачила комп’ютерна гра «Kiss: Psycho Circus: The Nightmare Child», в якій гравець бере на себе роль одного з учасників групи. Тут гравці мають надздібності і подорожують по демонічних місцях.