Ларс Ульріх передбачає, що Metallica відправиться в голограмне турне

37

Ларс Ульріх припустив, що Metallica буде гастролювати в вигляді голограм в майбутньому. Про це він заявив в інтерв’ю виданню Blabbermouth. Барабанщик вважає, що технологічний прогрес цілком природний. Також він уважно стежить за всіма відкриттями в сфері техніки. Він згадав момент в Копенгагені на початку цього року, коли він і його товариші по команді сиділи на арені, спостерігаючи технічну репетицію свого останнього сценічного шоу. «Вони десь дістали наш живий виступ, включили музику на повну і налаштовували світлові ефекти. На сцені було все за винятком музикантів і я сказав, що коли-небудь це можна перетворити в новий формат для наших концертів».

На питання, чи може виступ голограм замінити живий концерт Ульріх відповів: «Що таке концерт? Що таке музика? Як на мене, то це спосіб об’єднатися людям, пережити щось спільне. Але якщо така мета концерту, то хіба обов’язково потрібні Ларс Ульріх, Кірк Хеммета, Джеймс Хетфілд, Роберт Трухільо?». Ульріх був би радий побачити себе на сцені через 50 років у вигляді голографічного зображення. «Для мене це просто відмінно», – заявив музикант.

Вперше голографічне зображення було використано для виступу в 2012 році. Тоді на сцені з’явився віртуальний Тупак, після чого стали виникати гастрольні тури з голограмами Майкла Джексона, Ройал Орбісона та інших.