Linkin Park анонсували вихід альбому One More Light Live

61

На офіційному сайті групи Linkin Park з’явилася інформація про підготовлюваний альбом One More Light Live, реліз якого запланований на 15 грудня 2017 року.

В офіційній заяві Linkin Park сказано:
Честер Чарльз Беннінгтон
1976-2017
Ми присвячуємо цей лайв-альбом нашому братові Честеру, який вклав все серце і душу в One More Light. Коли ми завершили запис альбому, ми жартували з Честером, що раз вже він так разюче співав в студії, він підняв планку дуже високо, щоб зуміти повторювати цю магію на кожному концерті. Тож не дивно, що він прийняв цей виклик.

Концерти, які ми відіграли разом на початку літа 2017 року, були екстраординарними. Честер розповідав нам, що цей тур здавався йому найкращим з усіх, які ми коли-небудь робили. Дух товариства і радість, які ми відчували на сцені, відбивали наш глибокий зв’язок один з одним, з нашими шанувальниками і музикою.
Щовечора, перед тим як вийти на сцену, ми збиралися разом, зосереджувалися і ділилися всім, що могло прийти в голову в останню хвилину. Честер завжди брав на себе завдання перетворити назву міста, в якому ми грали, в першокласний каламбур.
Це було нашим ритуалом. Але найголовніше, що це було моментом, коли ми могли висловити подяку за те, що ми живемо нашою мрією.

Честер ніколи не забував виразити свою вдячність нашій команді – чоловікам і жінкам, які їздили з нами по всьому світу і щовечора перетворювали нашу мрію в реальність. Без них ці концерти не були б можливі.
Честер був виключно пристрасним, незвичайно щедрим, чутливим, оптимістичним, смішним і добрим. Своїм голосом він звертав біль в катарсис, автентичність – в мистецтво, а пристрасть – в зв’язок. З неймовірною відданістю він оживляв ці пісні. Ми дякуємо всім, хто зміг особисто відвідати концерти цього туру. Для всіх, хто не зміг на них потрапити: ми сподіваємося, цей альбом дасть уявлення про те, наскільки чарівними ці шоу були для нас шістьох.
– Джо, Дейв, Роб, Майк і Бред

На даний момент сингл Crawling доступний для прослуховування. Сам альбом доступний поки тільки за попереднім замовленням.