Про гурт Lynyrd Skynyrd знімають байопік

52

Починаються зйомки фільму Street Survivors: The True Story Of The Lynyrd Skynyrd Plane Crash, який розповідає про ранні роки гурту, про момент слави і про трагічну авіакатастрофу, в якій загинули три члени колективу.

В основу сценарію лягла історія, написана барабанщиком Артімусом Пайлом. Головні ролі виконають Тейлор Кліфт і Семюель Форест. Стівена Тайлера і Джо Перрі зіграють Ніл Бернс і Ентоні Бово Рокко.
Він анонсував проект минулого літа, пообіцявши «дуже пристрасну, інтимну розповідь про музику та гурт, а також про зліт і падіння, які відбулися так раптово». Велика частина фільму зосереджена навколо авіакатастрофи 1977, яка перервала шлях слави американського рок-бенду.

Пайл сказав:

Ми могли б зіграти з будь-якою групою – будь-якою групою, будь то The Rolling Stones, хто завгодно, і ми не поступилися б або були б краще. Я думаю про цю аварію кожен день і про те, що ми могли б зробити, якби у нас було ще 10 років. Я хочу, щоб у фільмі були зображені учасники моєї групи такими, які вони були: справжніми, смішними людьми, які любили музику, любили успіх, який дозволив нам подорожувати по світу і грати для королів і королев на всій планеті.

Авіакатастрофа сталася 20 жовтня 1977, через три дні після виходу альбому Street Survivors. Вона забрала життя трьох з десяти учасників групи. Однією з жертв був засновник Lynyrd Skynyrd Рані Ван Занте. Було вирішено розпустити колектив, який об’єднався знову через десять років. Після реінкарнації групу очолив молодший брат Ронні Ван Зантена – вокаліст Джонні Ван Занте.