Помер Малькольм Янг

75

Сьогодні, 18 листопада, у віці 64 років помер засновник групи AC/DC Малькольм Янг. В офіційній заяві сказано, що музикант помер в оточенні родини.

На офіційному сайті і в соціальних мережах з’явилося наступне повідомлення від всієї групи і Ангуса Янга особисто:
Сьогодні з важким серцем AC/DС змушені повідомити про смерть Малькольма Янга. Разом зі мною, своїм братом Ангусом, він був засновником колективу. Малькольм з небаченою відданістю і ретельністю був рушійною силою AC/DC всі ці роки. Він був перфекціоністом як в грі на гітарі, так і в створенні пісень, він з гордістю брався за будь-яку справу, завжди залишався вірним собі, його відданість фанатам не залишала сумнівів. Мені важко висловити, як багато для мене значила його персона протягом мого життя. Ми залишили після себе величезну спадщину, яке буде вічним. Малькольм, ми славно постаралися.

Ритм-гітарист AC/DC Малькольм Янг народився в 1953 році в Глазго, Шотландія. Його сім’я переїхала до Сіднею, Австралія, коли йому було десять років. У 1973 році Малькольм запропонував своєму братові Ангусу Янгу грати з ним в групі партії соло-гітари. У зв’язці зі своїм братом Малькольм склав культові пісні і альбоми, що ставали золотими та платиновими. З 2014 року страждав від деменції, яка не дозволяла йому виступати, а також переніс хірургічну операцію на серці.