Нік Кейв піддався критиці через концерт в Ізраїлі

155

Нік Кейв зіткнувся з різкою критикою на свою адресу з боку Роджера Уотерса і Терстона Мура, після того, як оголосив про свій виступ в Тель-Авіві.

У відкритому листі члени організації Artist Palestine UK, до складу якої, окрім Роджера Уотерса, входять також активістка Анжела Девіс, філософ Джуді Батлер та інші – закликають артиста скасувати його концерти в Ізраїлі, заплановані на 19 та 20 листопада.

«За словами ООН” Ізраїль встановив режим апартеїду, домінуючий над населенням Палестини “, – йдеться в листі. – Домінування – це домашній арешт для палестинських письменників. Зруйновані літературні фестивалі. Заборони на поїздки для акторів і музикантів. Контроль над соціальними медіа. Все це злочини. Але, коли міжнародні артисти вашого рівня приїжджають, всупереч зверненням палестинців, щоб виступити на ізраїльській сцені, уряд, який влаштовує ці злочини, хапається за серце: щоб вони не робили, покарання не буде ».

Далі в листі йдеться про те, що будь-які концерти, які уряд використовує в своїх політичних цілях, надають підтримку насильницького режиму, який встановив Ізраїль.

Раніше Роджер Уотерс активно виступав в пресі з осудженням концерту Radiohead, який музиканти дали в липні цього року в Тель-Авіві.

Не байдужі до рок музики Меценати, Інвестори та Рекламодавці ми завжди готові до співпраці та плідного партнерства.
Дзвоніть: +38(066) 392-61-71, або надсилайте листи: roksradio@gmail.com
Ваша матеріальна допомога може полягати в тому, що Ви можете пожертвувати будь-яку суму на розвиток Rock FM Україна.