Ніккі Сікс – наркотики не підвищують креативність

107

Колишній басист і один із засновників Motley Crue Ніккі Сікс виступив проти вживання наркотиків для підвищення креативності. За його словами, в тверезому стані можна сказати і зробити набагато більше.

Сікс, у якого кілька разів траплялися передозування героїном в 80-і, закликає звернути більше уваги на те, як США борються з опіоїдною кризою, що охопила країну. На думку гітариста, держава не може з цим впоратися – нинішній президент обіцяв оголосити в країні надзвичайний стан, але так і не зробив цього.
Коли я вживав героїн, наскільки я знаю, його не випускали в таблетках. Навіть якщо вони були, я про них не знав, слава богу. Але багато хто з тих, хто переживає залежність зараз, мають справу саме з таблетками, причому їм прописують їх для благих цілей – щоб зменшити біль. Але страхові компанії не можуть встежити, кому саме прописують ці таблетки, і скільки рецептів можна виписати за один раз.

Сікс також зазначив, що наркотичні препарати не тільки користуються великим попитом, але і коштують досить дорого:
Коли люди не можуть дістати таблетки, вони йдуть на вулицю. Тоді починаються голки, заборонені препарати і передозування.

Говорячи про вплив наркотиків на творчий процес, музикант зазначив, що речовини тільки знижували його активність:
Я згадую 1987 рік і те, як я ледь зміг завершити альбом і відправитися в тур. Останню частину туру тоді все-таки довелося скасувати. Зараз, в 2017-м, я роблю шоу на радіо, пишу книги, займаюся фотографією. Я став хорошим чоловіком і батьком, і беру участь у всіх важливих сьогоднішніх обговореннях. Тому я, насправді, вважаю, що тверезий стан дає більше енергії і креативності.

Цього літа Ніккі Сікс випустив комікс на основі своєї книги “Героїнові Щоденники”, написаної ним 10 років тому. Зараз музикант працює над мюзиклом-автобіографією, прем’єра якого очікується в наступному році.