Ноель Галлахер розпродає устаткування часів Oasis

102

Ноель Галлахер розпродає устаткування, яке він використовував за часів Oasis. Більше 50 лотів з’являться в каталозі музичного онлайн-магазину Reverb 2 жовтня.

Галлахер вирішив позбутися від електрогітар та іншого обладнання, яке використовувалося під час студійних записів і турів Oasis, а також від декількох інструментів, на яких грав під час сольної кар’єри.

Виставлено на продаж в тому числі і гітара Orange Custom Shop NG140, створена спеціально для нього «гітарних справ майстром» Едріаном Емслі. Іншим цікавим товаром є інструмент з надрукованим на ньому сетлистом, розробленим Oasis на репетиціях перед останніми неофіційними концертом.

У своїй заяві Галлахер пише:
Коли граєш так довго, як я, накопичується величезна кількість обладнання. Воно не приносить нікому користі, якщо просто збирає пил. У всіх інструментів прекрасна історія, але вони до сих пір в доброму стані, і на них можна грати. Я був би радий, якби вони перейшли в руки до того, хто знайде їм застосування.

Вчора Noel Gallagher анонсував вихід свого третього альбому Who Build The Moon ?, реліз якого намічений на 24 листопада цього року. За запевненням композитора і продюсера лонгплею, новий матеріал може багатьох здивувати.

Не байдужі до рок музики Меценати, Інвестори та Рекламодавці ми завжди готові до співпраці та плідного партнерства.
Дзвоніть: +38(066) 392-61-71, або надсилайте листи: roksradio@gmail.com
Ваша матеріальна допомога може полягати в тому, що Ви можете пожертвувати будь-яку суму на розвиток Rock FM Україна.