Oasis випустили лірик-відео на пісню Talk Tonight

56

Британська група Oasis випустила лірик-відео на пісню Talk Tonight з альбому The Masterplan 1998 року. Список композицій, що увійшли тоді в альбом, вибирали самі прихильники гурту, а пісню Talk Tonight визнали однією з найкращих у творчості Oasis.

З моменту розпаду групи ходило багато чуток про швидке возз’єднання Oasis, якого так і не відбулося. Не так давно Ліам Галлахер в інтерв’ю зізнався, що повернувся б в Oasis і не займався сольною кар’єрою, будь у нього така можливість:
Так, я волів би повернутися. Точніше я волів би виступати з Oasis. Мені подобається бути в команді. Але цього не станеться, тому ми не можемо сидіти склавши руки. Навряд чи я зберуся влаштовуватися на роботу. Загалом, я завжди не був проти повернутися, але зараз у мене є своя група, хороша група, і моє ім’я робить нам честі, що, в загалі, мене влаштовує.

Oasis розпалися в 2009 році після численних конфліктів братів Галлахерів. Подальша кар’єра музикантів складалася незалежно один від одного. Варто додати, що релізи наступних альбомів Ліама і Ноела відокремлює всього один місяць, що може привести до неабиякої конкуренції братів за місце в британських чартах.