Пол Стенлі вважає, що Kiss зможуть існувати і без нього

228

Настав той день, коли Пол Стенлі задумався про відхід. Правда, поки що, він не готовий закинути свої концертні чоботи на антресолі, але цілком уявляє собі день, коли група продовжить гастролювати вже без нього.

Про те, що фронтмен думає з цього приводу, дізнався Billboard:
Думка про те, що я не буду грати, періодично приходить мені в голову. Я впевнений в тому, що кінець для Kiss ще не настав. Ми зробили щось знакове для світу, це не вписується в рамки нас чотирьох, воно може існувати, навіть якщо деякі з нас не буде. Було звичайно час, коли публіка говорила, що нас повинно бути четверо, не інакше – я, Джин Сімонс, Ейс Фрейли і Пітер Крісс. Ці люди помилилися. Я думаю, що, навіть, якщо піду не я, це буде подолано.

Причина, по якій Paul Stanley може покинути сцену, досить проста:
Я не хочу йти з дому. У мене є сім’я, у мене є діти, і, чесно кажучи, я вважаю, що моя головна відповідальність – бути батьком. Коли ми стаємо старше, то все більше відчуваємо, що життя рано чи пізно закінчиться. Тому я вибираю і роблю те, що хочу в даний момент.

Зараз Стенлі зосереджений на своїх художніх роботах. У вихідні відбудуться покази в двох галереях в Південній Флориді. Це один з аспектів його хобі, яким він насолоджується найбільше.