Рідкісні фото Джона Леннона виявлені в Великобританії

107

Рідкісні негативи із зображенням Джона Леннона, що пролежали понад тридцять років в ящику, були виявлені на цьому тижні в Великобританії. 26 негативів, датованих 1977 роками, з’явилися в музеї The Beatles Story в Ліверпулі 25 жовтня, під час «Дня пам’ятних днів», коли будь-який бажаючий міг прийти і принести предмети, пов’язані з легендарною ліверпульською четвіркою. Власник фотодокументів припустив, що його покійний батько придбав їх, коли вивчав мистецтво в 70-их. Після смерті батька ці фотографії зберігалися в ящику протягом 34 років, так як він вважав, що вони не представляють цінності.

«Інтимні фотопортрети – досить рідкісна знахідка, яку можна оцінити в £ 10,000», – зазначив аукционер Даррен Жульєн. Він також додав, що «це не часте явище, коли хтось знаходить зображення Джона Леннона, які ніхто раніше не бачив».

На негативах відображений лютий 1970-го року, коли Леннон випустив свій третій сингл, Instant Karma.Знайдені негативи керівники музею планують виставити на аукціонні торги, які пройдуть в жовтні наступного року. До цього часу зображення будуть вбудовані в поточну експозицію музею в Ліверпулі.

Не байдужі до рок музики Меценати, Інвестори та Рекламодавці ми завжди готові до співпраці та плідного партнерства.
Дзвоніть: +38(066) 392-61-71, або надсилайте листи: roksradio@gmail.com
Ваша матеріальна допомога може полягати в тому, що Ви можете пожертвувати будь-яку суму на розвиток Rock FM Україна.