Колектив Red Hot Chili Peppers возз’єдналися з ударником з першого складу Джеком Айронсом в Гранд-Рапідс 25 червня, в день 29-ї річниці смерті Словака. Вони виконали кавер на пісню Джиммі Хендрікса Fire.

Fire група записала на LP Mother’s Milk в 1988, Айронса і Словака тоді замінили ударник Чад Сміт та гітарист Джон Фрушанте.

Нагадаємо, що Айронс і Словак були в першому складі в 1983 році, тоді утворився колектив, разом з іншими членами групи: вокалістом Ентоні Кідісом і басистом Флі. Словак помер від передозування героїном в 1988 році, його смерть спонукала Айронса вийти зі складу RHCP.

Red Hot Chili Peppers також недавно вшанували пам’ять Кріса Корнеллі, виконавши наживо його пісню Seasons. Вокаліста Soundgarden і Audioslave знайшли мертвим у готельному номері в травні.
Ми контактували з ним і з рештою учасників Soundgarden, коли вирушили з ними в тур в 1992 році разом з Lollapalooza, і вони були купкою закоханих, і ми повинні були їх постійно бачити. Було приємно їх бачити разом і прикро дізнатися, що він був хворий розумом до такої міри, що міг розлучитися з власним життям. Я не суджу за це, тому що не знаю такого болю. Очевидно, що вона була нездоланна, і він захотів піти. Благослови його сім’ю. Він залишив світ кращим місцем.

Не байдужі до рок музики Меценати, Інвестори та Рекламодавці ми завжди готові до співпраці та плідного партнерства.
Дзвоніть: +38(066) 392-61-71, або надсилайте листи: roksradio@gmail.com
Ваша матеріальна допомога може полягати в тому, що Ви можете пожертвувати будь-яку суму на розвиток Rock FM Україна.