Роб Хелфорд і Тоні Айоммі про сучасну метал-сцені

329

Фронтмен Judas Priest Роб Хэлфорд и гитарист Black Sabbath Тони Айомми поделились мнением о современной хэви-металл сцене и её будущем.

Роб Хелфорд дав спільне інтерв’ю з Тоні Айоммі для популярного журналу Metal Hammer. Фронтмен Judas Priest сказав, що існуюча метал-сцена в хороших руках і за жанр не варто турбуватися, він буде ще довго існувати.

Гелфорда запитали, що було б, якби зараз молодий гурт такий же вплив, як Judas Priest свого часу. На що Роб відповів:
Це залежить від того, як ви визначаєте успіх. Успіх – це платиновий альбом? Або ж виступ в такій арені, як Медісон-сквер-гарден? Популярність або величезні тиражі проданих альбомів? Я не знаю. Але особисто для мене, ці речі мало що значать. Метал нікуди не дінеться. Постійно з’являються нові групи. Швидше за все, у Великобританії є купа команд, про які я навіть поняття не маю. Теж саме стосується і Німеччини, і Японії, і Південної Америки. Усвідомлення цього факту дуже розбурхує – метал не помре.

У продовженні розмови про теперішню метал-сцені, Гелфорд додав:
Безсумнівно, покоління музикантів змінюють новоприбулі, але це так класно спостерігати, коли люди протягом десятиліть повертаються до коріння хеві-металу – до Black Sabbath, до Judas Priest.

А ось на питання, чи готовий Тоні Айоммі передати естафету в руки наступного покоління хеві-метал груп, гітарист оптимістично, але не без заслуженої поблажливості, відповів:
Я сподіваюся, у нас ще достатньо часу, щоб притримати естафету.

В інтерв’ю Metal Hammer Гелфорд і Айоммі згадують їх початок музичної кар’єри в Бірмінгемі, діляться особистими переживаннями і говорять про можливу співпрацю в майбутньому.