Роджер Гловер вважає, що не треба було відроджувати Rainbow

59

Роджер Гловер, бас-гітарист Deep Purple, вважає, що Рітчі Блекмору треба було створити проект під своїм ім’ям замість того, щоб відроджувати Rainbow. Гітарист повернувся на сцену в 2016 році, відігравши влітку кілька концертів.

Оновлений склад Rainbow включав в себе вокаліста Ронні Ромеро (Lords Of Black), барабанщика Девіда Кіта (Blackmore’s Night), клавішника Йенса Юханссона (Stratovarius) і колишнього бас-гітариста Blackmore’s Night Боба Нуво.

Роджер Гловер протягом багатьох років грав з Рітчі Блекмор в Deep Purple, а в період з 1979 по 1984 рік був учасником Rainbow і брав участь в роботі над чотирма останніми альбомами групи. В інтерв’ю AntiHero Magazine Гловер розповів про те, що він думає з приводу відродження Rainbow:

У мене немає думки з цього приводу. Я маю на увазі, що я звичайно ж бажаю йому удачі. У нього є своє ім’я, я було подумав, що йому слід було б вийти на сцену як Рітчі Блекмору і зіграти чудовий концерт зі своєю групою, замість того, щоб використовувати назву Rainbow. Я не хочу його розкритикувати, я великий шанувальник творчості Рітчі, як і всі. Він музикант. Мене вражає, що мені довелося працювати з таким великим гітаристом. Так що так, я бажаю йому удачі.

У минулому році Джо Лінн Тернер, який був вокалістом Rainbow в 1980-1984 роках, розкритикував рішення Блекмора виконати зі сцени хіти Deep Purple і Rainbow з новими музикантами. На думку вокаліста, Рітчі було б відродити Rainbow в більш «класичному» складі.

Менш критично по відношенню до відродження Rainbow висловився колишній басист і вокаліст Deep Purple Гленн Хьюз, який раніше в цьому році сказав, що він подивився останні концерти групи на YouTube:

Треба бути особливим вокалістом, щоб виконати пісні Ронні Джеймса Діо, мені здається, Ромеро добре впорався зі своєю роботою. Він безумовно підходить для Rainbow.