В одному з останніх інтерв’ю для американського Billboard британський музикант і гітарист культової групи Pink Floyd Роджер Уотерс обрушився з критикою на кавер-альбом Shadows In The Night виконавця Боба Ділана.

Темою для інтерв’ю стала розмова про перший за останні 25 років сольний альбом Уотерса, не рахуючи Ça Ira, під назвою Is This the Life We Really Want?

Відповідаючи на питання про концепцію в альбомах Уотерса на тему війни, музикант відповів, що у нього немає часу для запису альбому кавер-версій пісень Френка Сінатри.

Музикант також додав:
Боб Ділан, до слова, дуже дивна людина. Запитайте у нього, якого чорта, Боб? Що з тобою не так і навіщо ти зробив це? Я вважаю, що він не може змиритися з думкою, що він вже не такий популярний, і він не може придумати, чим йому все-таки зайнятися. Але я не можу повірити, що у нього дійсно є бажання записувати таку халтуру. Хоча, може і є.

Варто нагадати, що альбом Shadows In The Night Боба Ділана вийшов в 2015 році. У число композицій входять кавери пісень, записаних раніше Френком Сінатрою. Shadows In The Night завоював захоплені відгуки критиків, а також отримав одную з номінацій Греммі.