Роджер Уотерс розкрив подробиці альбому Is This The Life We Really Want?

56

Roger Waters розкрив подробиці першого за 25 років альбому Is This The Life We Really Want? Реліз платівки призначений на 2 червня.

20 квітня Роджер Уотерс на своїй офіційній сторінці в Twitter оголосив, що його новий альбом Is This The Life We Really Want? побачить світ не 19 травня, як було оголошено раніше, а 2 червня. Платівка буде доступна на CD, 180-гр вінілі і в електронному форматі.

Альбом включає в себе 12 треків, записаних з продюсером групи Radiohead Найджелом Годрічем, який також зіграв деякі клавішні і гітарні партії. Також в роботі над новою платівкою приймали участь Гус Сейфферт (бас, гітара і клавішні), Джонатан Вілсон (гітара, клавіші), Джо Варонкер (ударні), Роджер Меннінг (клавіші), Лі Пардіні (клавіші) і Люціус (вокал) разом з Джесікою Уольф і Холлі Проктор.

Як повідомлялося раніше, вихід нового альбому буде супроводжуватися концертним туром під назвою Us + Them. На офіційному сайті музиканта є інформація, що під час концертів будуть виконуватися номера з класичних альбомів Pink FloydDark Side Of The Moon, Wish You Were Here, Animals, The Wall. Дати виступів Роджера Уотерса в Північній Америці вже оголошені, про концерти в Європі інформація поки відсутня, як і інформація про виконання на концертах композицій з нової платівки.