Roger Waters розкрив подробиці першого за 25 років альбому Is This The Life We Really Want? Реліз платівки призначений на 2 червня.

20 квітня Роджер Уотерс на своїй офіційній сторінці в Twitter оголосив, що його новий альбом Is This The Life We Really Want? побачить світ не 19 травня, як було оголошено раніше, а 2 червня. Платівка буде доступна на CD, 180-гр вінілі і в електронному форматі.

Альбом включає в себе 12 треків, записаних з продюсером групи Radiohead Найджелом Годрічем, який також зіграв деякі клавішні і гітарні партії. Також в роботі над новою платівкою приймали участь Гус Сейфферт (бас, гітара і клавішні), Джонатан Вілсон (гітара, клавіші), Джо Варонкер (ударні), Роджер Меннінг (клавіші), Лі Пардіні (клавіші) і Люціус (вокал) разом з Джесікою Уольф і Холлі Проктор.

Як повідомлялося раніше, вихід нового альбому буде супроводжуватися концертним туром під назвою Us + Them. На офіційному сайті музиканта є інформація, що під час концертів будуть виконуватися номера з класичних альбомів Pink FloydDark Side Of The Moon, Wish You Were Here, Animals, The Wall. Дати виступів Роджера Уотерса в Північній Америці вже оголошені, про концерти в Європі інформація поки відсутня, як і інформація про виконання на концертах композицій з нової платівки.