Джин Сіммонс зіткнувся з судовим позовом. Його звинувачують в недоречних сексуальних домаганнях по відношенню до телеведучої на інтерв’ю в минулому місяці.

Фронтмен Kiss був звинувачений в сексуальних домаганнях, які включали в себе те, що він чіпав руками сідниці обвинувача і лоскотав її горло під час запису інтерв’ю. Позов був поданий в п’ятницю до Вищого Суду штату в Лос-Анжелесі зі звинуваченнями в тому, що Сіммонс здійснював «небажані і недозволені посягання сексуального характеру» по відношенню до телеведучої, яка брала у нього інтерв’ю 1 листопада в його каліфорнійському ресторані. Також звинувачення описує, що музикант «насильно» хапав постраждалу за руку і намагався покласти її руку до себе на коліна, як раз перед тим, як чіпав її горло і давав «непослідовні» пояснення своїм діям.

У своєму акаунті в Twitter Сіммонс прокоментував ситуацію:
Я налаштований на захист своїх прав від будь-яких передбачуваних звинувачень, про які ви можете прочитати в пресі. Зазначу також, що не завдавав образ персони, здійснюючи ці звинувачувальні дії в манері, описаної в скарзі і ніяким чином не зашкодив їй. Я веду переговори зі своїми адвокатами з метою рішуче відбити ці звинувачення. Я з нетерпінням чекаю дня суду, коли свідоцтва доведуть мою невинність.