Альбом The Beatles Sgt. Pepper’s Lonely Heart Club Band перевидадуть до ювілею

До 50-х роковин виходу альбому The Beatles Sgt.Pepper’s Lonely Heart Club Band планується випустити його перевидання з додатковими матеріалами.

Альбом вийде в різних форматах: шести-дисковий супер-делюкс, подвійний CD, подвійний LP і звичайний диск. Повідомляється, що в перевидання увійдуть невидані раніше запису зі студії, де велася робота над лонгплеєм.

У супер-делюкс виданні буде міститися 100-хвилинний запис неопублікованих раніше матеріалів, а також спеціальний моно-мікс з шести пісень, в тому числі і «втраченої» версії Lucy In The Sky With Diamonds. До Делюкс додаються DVD і Blu-ray із записом документального фільму про створення альбому, 114-сторінковий буклет і два постера. Всі подробиці релізу містяться в відео-ролику, представленому вище.

Промо-відео повідомляє, що для перевидання були відновлені сингли Strawberry Fields Forever і Penny Lane. Як одного разу говорив продюсер The Beatles Джордж Мартін, випуск цих треків за чотири місяці до релізу Sgt. Pepper був жахливою помилкою.

Делюкс-версія альбому буде коштувати 149.98 доларів, інші ж версії обійдуться в 18.98-38.98 доларів. Всі варіації перевидання вийдуть 26 травня.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*