The Cranberries були змушені скасувати європейський тур через проблеми зі здоров’ям вокалістки групи Долорес О ‘Ріордан.

Музиканти розмістили заяву на Facebook, в якому повідомили, що лікарі співачки порадили їй відмовитися від виступів. Про ‘Ріордан необхідно вирішити свої проблеми зі спиною. Зараз вона проходить лікування.

На жаль, ми змушені скасувати ці шоу. Долорес поступово йде на поправку, але ми б не хотіли піддавати її небезпеці. Ми з нетерпінням чекали повернення до гастрольної діяльності і мріяли скоріше представити всім нашу музику, так що ми з постараємося вийти на сцену так скоро, наскільки це можливо.

Долорес страждає від сильних болів в хребті і не може довго перебувати на сцені. Гурт пояснив, що вона не може співати навіть в сидячому положенні. Дихання і рух діафрагми під час співу самі по собі призводять до посилення болю, а в положенні сидячи все стає ще гірше.

Всього скасування підлягають 26 шоу в Європі, які колектив планував провести на підтримку нового альбому Something Else. Виступи на фестивалях також не відбудуться. Передбачається, що осінній тур по Північній Америці почнеться 11 вересня, як і було заплановано.

Не байдужі до рок музики Меценати, Інвестори та Рекламодавці ми завжди готові до співпраці та плідного партнерства.
Дзвоніть: +38(066) 392-61-71, або надсилайте листи: roksradio@gmail.com
Ваша матеріальна допомога може полягати в тому, що Ви можете пожертвувати будь-яку суму на розвиток Rock FM Україна.