The Cranberries випустять останній альбом з Долорес О’Ріордан

106

The Cranberries вирішили закінчити роботу над новим альбомом з останніми піснями, незважаючи на смерть своєї вокалістки Долорес О’Ріордан.

Члени The Cranberries прийняли рішення випустити новий альбом, початок роботи над яким було оголошено раніше. За словами учасників колективу, Долорес встигла записати всі необхідні вокальні партії.

Крім того, група планує перевидати дебютну пластинки Everybody Else Is Doing It, So Why Can Not We? в честь її 25-річного ювілею.

Про це група повідомила на своїй сторінці в Facebook.
У цьому місяці виповнюється рівно 25 років з дня виходу нашого дебютного альбому Everybody Else Is Doing It, So Why Can Not We? В останні тижні у нас було кілька запитів від ЗМІ, які запитували, чи плануємо ми що-небудь, щоб відзначити цю дату.
Ми готові підтвердити, що з минулого літа група працювала із звукозаписною компанією Universal Music над створенням подарункового видання до 25-річчя альбому – версії з ремастеринг і які раніше не виданих нашими піснями, а також з бонусним матеріалом, який відносять до часів випуску дебютної платівки. Ми вирішили, що, так як ми почали це як група ще з Долорес, нам варто рухатися вперед, завершити проект і випустити ювілейне видання альбому пізніше в цьому році.