The Rolling Stones їдуть в тур по Великобританії і Ірландії вперше за 5 років

54

The Rolling Stones анонсували великий літній тур по Великобританії і Ірландії. Музиканти виступлять там вперше за 5 років.

Останній раз група виступила в Гайд-Парку в Лондоні в 2013 році. У минулому році шанувальники були розчаровані, коли колектив не включив ці дві країни в Європейський тур. Артисти принесли вибачення і пообіцяли приїхати в 2018.

Після ряду концертів на території Великобританії, The Rolling Stones виступлять в Ірландії, а потім знову повернуться в Лондон. Крім Великобританії та Ірландії, The Rolling Stones планують виступити в Німеччині, Франції, Чехії та Польщі. У Лондоні колектив дасть два шоу: на London Stadium і Twickenahm Stadium. Турне стартує 17 травня шоу в Дубліні і завершиться 8 липня в Варшаві.

Продаж квитків на концерти почнеться в п’ятницю 2 березня. Шанувальники, підписані на розсилку групи, можуть зробити попереднє замовлення на них.

Це вже не перші виступи The Rolling Stones в рамках туру No Filter. У вересні та жовтні минулого року музиканти дали 14 концертів в Європі.