Названа причина смерті Тома Петті

340

Том Петті помер в жовтні 2017 року. Як стверджують медичні експерти, причиною смерті стало передозування лікарських засобів.

Сьогодні сім’ї музиканта були представлені офіційні результати медичної експертизи: Том Петті помер від зупинки серця, викликаної випадковим передозуванням прописаних лікарських засобів. Різні медикаменти, включаючи серйозні анальгетики, як фентаніл, були прописані музикантові для лікування емфіземи легенів, проблем з колінами і наслідків перелому стегна.

Наслідки посилилися під час туру The Heartbreakers, і саме сильні болі, на думку сім’ї, спонукали Тома приймати більше знеболюючих:

Цього ранку наша сім’я зустрілася з судово-медичним експертом, який веде справу. Нам представили інформацію про результати всіх аналізів: Том Петті помер від випадкового передозування медикаментів в результаті прийому безлічі різних препаратів.
На жаль, Том страждав від безлічі недуг: емфізема, проблеми з колінами, і що особливо важливо – перелому шийки стегна.

Незважаючи на таку болючу травму, він наполіг на тому, щоб стримати обіцянку, дану своїм фанатам, і дав 53 концерти туру з переломом стегна, що призвело до серйозних наслідків.

У день смерті йому сказали, що стегно розгорнулося в місці перелому через тиск. Нам здається, що саме та нестерпний біль стала причиною надмірного вживання медикаментів.

До офіційного звіту ми знали, що йому прописали безліч різних медикаментів, включаючи фентаніл, і ми впевнені, що це був нещасний випадок, як встановив судмедексперт.

Ми розуміємо, що цей звіт може викликати подальші дискусії щодо кризи опійної наркоманії. Ми розуміємо, що це здорова і необхідна дискусія, і ми сподіваємося, що цей звіт в якійсь мірі допоможе врятувати життя. Багато людей з передозуванням починають зі звичайного лікування травм або просто не розуміють потенціал і смертельну небезпеку цих медикаментів.

На позитивній ноті: ми тепер напевно знаємо, що він пішов безболісно і приємно стомлений після скоєння того, що любив найбільше, в останній раз в житті граючи живцем зі своєю неповторною рок-групою для своїх відданих фанатів в найбільшому турі за все 40- річну кар’єру. Він дуже пишався цим досягненням перед смертю.

Ми продовжуємо сумувати разом з вами і захоплюватися неймовірно позитивним впливом Тома Петті і Heartbreakers на музику і світ. І ми вдячні вам усім за вашу любов і підтримку в останні місяці.

Дякуємо також за повагу пам’яті людини, який був дійсно прекрасний протягом свого життя на цій планеті як публічно, так і приватно.

Ми будемо вдячні, якщо ви будете поважати приватність всій Heartbreaker сім’ї в цей складний кризовий час.

2 жовтня 2017 року Петті був знайдений в своєму будинку в Малібу без свідомості. Медики зуміли завести серце на місці, але в лікарні він переніс другу зупинку серця. Тому Петті було 66 років. Поховали музиканта 16 жовтня в Каліфорнії.