Тоні Айоммі проведе благодійний обід

147
Heaven and Hell (Tony Iommi, Ronnie_James_Dio, Geezer_Butler, Vinny_Appice) live at Zitadelle Spandau.in Berlin, 09.06.2009. Photo Ritter/face to face

Гітарист Black Sabbath Тоні Айоммі дасть благодійний обід для збору коштів на новий центр хіміотерапії.

Захід, на якому Айоммі розважатиме гостей розповідями про своє життя і кар’єру в Black Sabbath, пройде в ресторані Opus в Бірмінгемі 20го квітня.

Меню обіду складається з трьох страв і напоїв. Вартість квитків на захід становить 100 фунтів на людину або 950 фунтів за стіл на десятьох. У гостей також буде шанс виграти неймовірні призи Black Sabbath під час лотереї, яка буде проходити протягом дня.

Нагадаємо, що в 2012м році у Айоммі була діагностована лімфома, незабаром після того, як Black Sabbath оголосили про возз’єднання і запису альбому. Він проходив лікування під час запису і просування альбому 13.

Тепер Тоні є покровителем спеціалізованого онкологічного відділення в лікарні Хартлендс і підтримує благодійну кампанію зі збору необхідних 150 000 фунтів для розширення спектра онкологічних послуг в лікарні Соліхалл.

Айоммі розповідає:
Вперше я побував у Відділенні 19 в Хартлендс на прохання друга, який повинен був поїхати туди на його першу хіміотерапію. Я вже проходив через це, і тому він попросив мене піти з ним для підтримки. Дуже непросто їхати в лікарню для лікування в перший раз, тому дуже важливо, щоб це місце було приємним для відвідин. Саме тоді мене попросили про те, щоб я став покровителем Heartlands, і, побачивши прекрасну роботу, яку вони роблять в центрі хіміотерапії, я погодився.

Остаточно Тоні переміг хворобу в січні 2017го року, після успішної операції з видалення пухлини.