Тоні Айоммі розповів про гастрольне життя і боротьбу з раком

31

Минулого тижня гітарист Black Sabbath був нагороджений премією Loudwire Music Awards, що вручається артистам, які зробили внесок в розвиток важкої музики. У 2011 році лікарі поставили Айоммі діагноз – рак. Це не завадило йому відіграти з знов воз’єднаним Black Sabbath понад 160 концертів.

В інтерв’ю Loudwire Tony Iommi розповів про гастролі з колективом і про свою хворобу:
«Що стосується мене, то подорожі завжди давалися мені непросто. Як тільки мені поставили діагноз, мені потрібно було бути більш акуратнішим і не затримуватися допізна, виділяючи більше часу на відпочинок, чого я не міг робити через те, що ми їздили після концертів. Так що в готель ти приїздиш години в три – чотири ранку, а я прокидаюся дуже рано, на світанку, так що часу на сон особливо не залишалося. Але я нічого не міг з цим вдіяти. Мені подобається грати, мені подобається бути в групі, мені подобається грати для шанувальників, але це інша сторона питання. Ти можеш робити тільки те, що ти можеш на підставі здоров’я, і ​​в якийсь момент фізична сторона питання дасть про себе знати. І після стількох концертів я дійсно став втомлюватися».

На питання про те, як рак вплинув на його бачення життя, Айоммі відповів:
«Що стосується мене, то він ніколи і не йшов, він весь час тут. Мій онколог, професор, сказав, що він, можливо, повернеться. Так що все зовсім не просто. Але я живу день за днем, і кожен день як перемога, правда. Так що подивимося. Сподіваюся, що нічого не повернеться, але наперед ти нічого не знаєш».