U2 боротимуться з перекупниками квитків під час туру

31

Ticketmaster застосує платформу Verified Fan для продажу квитків на концерти туру U2 15-City Experience + Innocence Tour. Це стане першим досвідом компанії в продажу квитків не для конкретного концерту, а для турне гурту в цілому.

Ticketmaster вже використовували дану технологію для продажу квитків на ряд концертів Еда Ширана, Гаррі Стайлса, Брюса Спрінгстіна та Twenty One Pilots.

Verified Fan – спеціальний проект, завдяки якому відбувається боротьба з ботами з автоматизованого бронювання квитків, яких використовують треті особи для покупки затребуваних квитків, як тільки вони з’являються у продажу, щоб потім перепродати їх за завищеними цінами. У Ticketmaster вважають, що Verified Fan знизить можливість перепродажу на вторинному ринку на 90%.

«Фанати реєструються за допомогою Verified Fan двома-трьома тижнями раніше офіційного виходу квитків в продаж,» – коментує виконавчий віце-президент Ticketmaster Девід Маркус, – «Це дозволить нам уповільнити величезний натиск, який виникає, коли ми відкриваємо двері і виставляємо квитки на продаж . Verified Fan дозволяє нам усунути проблемні особистості і точно дізнатися, скільки людей хоче придбати квитки. »

U2 використовуватимуть Verified Fan для продажу квитків на свої шоу на фанатському сайті, ну фірмових касах банку Citi, потім для широкої публічної продажу 20 листопада. Всім фанатам необхідно зареєструватися на сайті u2.tmverifiedfan.com до 18 листопада. Передплатники фанатського сайту U2.com отримають перший доступ до квитків 14 листопада, а зареєструватися на u2.com/subscribe їм необхідно до 12 листопада.